GryfJam 2022

Ponadczasowe podróże


Time Paradox
Templariusze Sześciennego Stołu

Przyszłość(ok. 20154r)Pewna rodzina chciała się wybrać na wakacje do innej Planety, lecz niestety wpadła w pas asteroid. Lecz na szczęście dzięki nowym rozwiązaniom, mają szansę wyjść z tego cało ;)
Gra polega na dotarciu do Planety Wakacyjnej, omijając przy tym Asteroidy i Przeciwności Losu. Użytkownicy Statku mogą korzystać w przejście do Innego Wymiaru oraz cofnąć się w czasie o 5 sekund

Skład: Majerowicz Aleks, Szczepanik Bartłomiej, Stasiak Aleksander

Build
Charon Konductor
GameObject.Find();

W odmętach Hadesu Charon postanowił iść z duchem czasu i sprzedał łódkę inwestujące zebrane obole w pociąg. Lukratywny biznes wywęszył Hades, który wybudował wiele przystanków, żeby zmarli płacili częściej za swój przewóz. Kiedy myślisz, że już umarłeś i podatki Cię nie dotyczą jesteś w wielkim błędzie! Jako konduktor Charon odpowiadasz za swoich pasażerów, sprawdzając czy mają wystarczającą ilość pieniędzy, sprzedając bilety oraz rozprawiając się z pasażerami na gapę. I pamiętaj o płaceniu Hadesowi podatków!

Skład: Tarasienko Dawid, Smalec Łukasz, Mazurek Paweł, Zakrzewska Ola

Build
No more time
Kahuna

Luźno inspirowana filmem z udziałem Robina Williamsa pt. "Między piekłem a niebem", No More Time rozpoczyna podróż do krainy Achronoma - Boga czasu. Po uświadomieniu sobie bezprecedensowej porażki w walce ze śmiercią protagonista postanawia zdobyć 7 ziaren z klepsydry Achronoma, które pozwolą mu cofnąć czas i odzyskać utraconą miłość.

Skład: Pasternak Tomasz

Build
Breaking Bread
Draże Piekarze

Już wieki temu nasi przodkowie rozpoczęli tę wielką podróż ku współczesnemu Bochenkowi. Towarzyszą nam przez wszystkie te wieki przebywając ponadczasową podróż. Tak bardzo przyzwyczailiśmy się do jego obecności że zapomnieliśmy o jego wartości. Tak więc osamotniony Bochenek rozpoczyna podróż ku głodnemu Gryfowi.

Skład: Otto-Pawlicki, Janusz, Czybir Paulina, Dereszewski Mikołaj, Zataj Jakub, Brzoskowski Gracjan

Build
Giga Cha(d)s
Giga Koksy

W poszukiwaniu zaginionego starego, odbywamy ponadczasowe podróże i szukamy klucza, rozwiązując zagadki w różnych pomieszczeniach. Wszystko po to aby móc go ocalić.

Skład: Ulewski Leszek, Babicz Michał, Cywiński Radosław, Dojlida Wiktor

Build
Timeless Heist
Anril Ultras

Twin stickerowy hack and slash o ucieczce przed czasową policją.

Skład: Adam Pasek

Build
Stasis
Nie mamy

Na zespół 4 graczy zostaje rzucona klątwa zamarzania w czasie! Jako jeden z pechowej czwórki współpracuj ze swoimi kompanami aby przeżyć. Zostaliście zamknięci w jakimś dziwnym świecie i musicie dotrzeć do domu, pokonujcie kolejne wymiary pełne niebezpieczeństw. Jeden z graczy zostaje zamrożony w czasie, widzisz że śmiercionośna pułapka zmierza ku niemu, aby go odmrozić i umożliwić mu ucieczkę dotknij go w jakiś sposób - bezpośrednio, albo pośrednio, ale natychmiast po odmrożeniu towarzysza zamrożonym stajesz się ty.

Skład: Hajłasz Wiktoria, Prus Krzysztof, Piasecki Gordon, Łokiński Hubert, Nachyła Martyna

Build
Through Time!
Nocne Świry

Twój przyjaciel zaginął w czasie i przestrzeni! Odnajdź go, podróżując między przeszłością a teraźniejszością.

Skład: Szulc Betina Pytliński Marcin Szewczyk Kacper Wierzchowiec Igor

Build
Neverending Roadtrip
Maciej Płusa

Dolącz do nigdyniekończącej się podróży. Gdzieś na serwerze istnieje świat niekończącej się drogi z przeszkodami. Do tego świata możesz dołączyć i Ty. Wraz z innymi dołącz w trasę i rywalizuj pokonując jak największą liczbę przeszkód.

Skład: Maciej Płusa

Link
Jak tanio i szybko rozpętałem pierwszą kryptowalutową wojnę kosmiczną
Cyfrowe Alpaki

Bohaterem gry jest wizjoner, który pewnego dnia wpadł na pomysł tanich podróży kosmicznych. Aby zrealizować ten cel postanowił budować statki z materiałów pochodzących z recyklingu - konkretnie puszek po napojach energetycznych. Mimo, że idea wydawała się już na pierwszy rzut oka świetna, to jednak (delikatnie mówiąc) nie wszystkim przypadła do gustu. Co z tego wynikło? Czy statek zbudowany ze zużytego aluminium odbył swoją ponadczasową podróż? Jaką rolę w tym całym przedsięwzięciu odgrywają Doge Coin i benzyna Pb95? Tego dowiecie się już grając w "Jak tanio i szybko rozpętałem pierwszą kryptowalutową wojnę kosmiczną

Skład: Makarczuk Michał, Szymański Konrad, Raciborska Oliwia

Build
Back to the Snail (la revenge)
Owcze Marchewki

Czułeś się chociaż raz tak jakby cały świat stał przeciwko Tobie? Jeżeli tak, to chociaż w pewnym stopniu możesz poczuć empatię do naszych ślimaczych bohaterów! Pomóż wojowniczym winniczkom zmienić swą przyszłość w walce przeciwko francuskim ślimakożercom.
Back to the snail - La Revenge jest grą platformową z elementami shootera. Gracz wcielając się w uzbrojonego mściciela w skorupce rozpoczyna swą podróż od epoki napoleońskiej, przechodząc aż do zaskakującej przyszłości z zamiarem zemsty za wszystkie pożarte ślimaki. Czy francuzie skapitulują i w tej walce?

Skład: Karpecka Sylwia, Walęciuk Damian, Wuj Mateusz, Goździejewski Mariusz

Build
Jamverse
Poważne Wyrobnictwo Gier

Do you wanna be a time traveller? Who doesn't! You and other twitch users are going on an adeveture through space and time to solve the HARDEST game-realted quiz of all times and become a true star of the Jamverse. Are you ready for even the weirdest encounters and do you now in which game there is the most of sand?

Skład: Kakuba Paulina, Marciniak Konrad, Makuszewski Gerard, Cieślik Julia, Dalach Monika

Build
Overwash
Kosmiczny Jamnik

Rok 4XXX. Ludzkość wyginęła. W turnieju żelowej śruby walczą najtwardsi zawodnicy PRALKI. Grzyb atomowy, który zakończył żywot ludzkości spowodował wyrwę w czasie i przestrzeni przez którą wypadają śmieci z epok: od starożytnego egiptu do czasów teraźniejszych. Waleczne pralki wprawiają w wir swoje bębny powodując wessanie i strzelanie przedmiotami. To Last Man Standing, ostatnia pralka, która pozostanie na polu walki wygrywa turniej żelowej śruby, wieczny prestiż (przez najbliższe dwa tygodnie) i zapas smaru.

Skład: Kucharczyk Oskar, Jaworski Michał, Łaszcz Krzysztof, Kalinowski Arkadiusz

Build
Overly Complicated Turtle Game
Jestem Mateusz

Żółw marzący o staniu się piłką golfową, dostał swoją szansę. Niestety po wpadnięciu do dołka, wpadł również do maszyny czasu, która przeniosła go do świata gier z poprzednich lat, a maszyna została zniszczona. Pomóż mu zebrać potrzebne części aby mógł wrócić na pole golfowe.

Skład: Trochimiuk Wiktoria, Pejsak Sara, Macutkiewicz Mateusz, Kaniewski Maks, Shakhun Dmytro

Wideo
Time Voyage
Le Sébotage

Jest rok 4058, podróże w czasie są możliwe i wcale nie takie drogie. Chciałbyś stanąć oko w oko z tygrysem szablastozębnym? Brać udział w szrankach na dworze króla Artura? Odwiedzić cudowną technologiczną utopię, gdzie żyje się dostatnio i szczęśliwie? Nic prostszego! Biuro Podróży Time Voyage Inc. oferuje ponadczasowe podróże w najodleglejsze zakątki czasoprzestrzeni! Zapewnimy Ci wszystko co potrzebne, by bezpiecznie skoczyć w portal! (Przed skokiem zapoznaj się z treścią tutoriala i skonsultuj z naszymi technikami, dezintegracja na własną odpowiedzialność).

Skład: Kordacz Hubert, Woźniak Sylwia, Chojnowska Magdalena, Posmowski Wojciech, Janus Sebastian

Build
Indiana Bork
Mango Team

Wcielamy się w poszukiwacza skarbów o imieniu Mango, który włamuje się do świątyni i kradnie artefakt manipulującym czasem. Naszym zadaniem jest uciec jak najdalej ze zdobyczą używając artefaktu to usuwania przeszkód na naszej drodze.

Skład: Kędziorkska Natalia, Piotrowski Patryk, Maszczyński Mateusz, Wiatrzyk Szymon, Misiewicz Krzysztof

Build